OK

Oferty pracy

Obecnie przyjmujemy aplikacje na stanowiska:
Montażysta
Asystent projektanta

Montażysta

Opis stanowiska:

montaż kabin prysznicowych, ścianek prysznicowych, drzwi szklanych,luster, paneli i innych konstrukcji szklanych

dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania:

nastawienie na profesjonalną obsługę klienta, oraz wysoka kultura osobista

sprawność fizyczna – szkło jest materiałem ciężkim i wymagającym ostrożności

łatwość przyswajania nowej wiedzy

dyspozycyjność

wyobraźnia przestrzenna i zmysł techniczny

mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (montaż szkła, mebli lub innych konstrukcji)

prawo jazdy kat. B

Oferta:

stałą pracę na pełny etat

szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju zawodowego

atrakcyjne wynagrodzenie

umowę o pracę

Miejsce pracy:
 Warszawa

Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z działalnością naszej firmy na www.swiatszkla.com.pl i składanie aplikacji na adres biuro@swiatszkla.com.pl

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Asystent Projektanta

opracowywanie projektów, przygotowywanie dokumentacji i rysunków technicznych

wykonywanie pomiarów i w przyszłości doradztwo u klientów

Wymagania:

Zmysł techniczny i wyobraźnia przestrzenna

Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej (w tym rysunku technicznego)

Łatwość przyswajania nowej wiedzy

Dbałość o szczegóły

Terminowość

Odpowiedzialność

Dyspozycyjność

Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód)

Umiejętność korzystania z programów do edycji grafiki

Oferujemy:

 Warszawa