Drzwi prysznicowe Warszawa

 

OK

Drzwi prysznicowe

Drzwi prysznicowe to przestrzeń i nowoczesność ! Pojedyńcza ścianka prysznicowa na zawiasach bez zbędnych okuć ( Warszawa i okolice ) Pomiar, doradztwo, projekt, montaż.

109 PROMOCJA !!!
SZKŁO TIMELESS Z POWŁOKĄ
TRWAŁA PRZEZROCZYSTOŚĆ
ŁATWIEJSZE CZYSZCZENIE

 Zobacz więcej zdjęć    Wyślij zapytanie

Drzwi prysznicowe nadadzą wnętrzu lekkości i elegancji, dlatego warto wybrać takie, które w pełni spełnią Państwa oczekiwania estetyczne. Maksymalna szerokość drzwi prysznicowych to 90 cm. Przy szerszych wnękach dzielimy szkło na drzwi szklane i element stały. Drzwi prysznicowe do natrysku wykonujemy na dowolny wymiar. Proponujemy szkło hartowane przezroczyste float ( tradycejne szkło z odcieniem zieleni), szkło OPTIWHITE (odbarwione), matowe, barwione w masie. Drzwi do kabin prysznicowych to pojedyńcza tafla szklana mocowana na delikatnych zawiasach bez zbędnych okuć. Zawiasy i uchwyty wykonane są z mosiądzu, chromowane lub satynowane. Drzwi prysznicowe uszczelnione są uszczelkami: przy zawiasach, na dolnej krawędzi szkła oraz uszczelką magnetyczną na łączeniu szkła ze ścianą. Uszczelka z magnesem zapobiega samoistnemu otwieraniu sie drzwi do kabiny. Zawiasy możemy zastosować jednostronne unoszone ( przy otwieraniu unoszą szkło na wysokość ok 7 mm, co likwiduje efekt " szurania" uszczelki po podłodze), zawiasy wahadłowe, które pozwalają otwierać drzwi do wewnątrz i na zewnątrz kabiny. Zawiasy wykonane są z mosiadzu lub ze stali nierdzewnej. posiadamy duży wybór gałek i uchwytów do szkła.

Jeżeli wnęka, gdzie ma być wykonana zabudowa prysznica ma powyżej 90 cm szerokości proponujemy wykonanie stałej ścianki prysznicowej np, szerokości 20 cm i drzwi do kabiny szerokości 700 mm. 

Stosujemy okucia renomowanych firm europejskich: Geze, WSS, Colcom, Minusko, CDA, Morad, PM.

Pomiar - drzwi prysznicowe możemy mierzyć, gdy położone są już płytki i podłoga. Rodzaj zastosowanych zawiasów zależy od miejsca montażu drzwi prysznicowych do ściany. Przy kabinach bezbrodzikowych należy pamiętać o odpowiednim spadku ( 1.5% na 1 metr podłogi). Jeżeli nie ma możliwości zrobienia odpowiedniego spadku, wklejami progi silikonowe i metalowe.

Montowane przez naszą firmę drzwi do kabiny prysznicowej nadają lekkości wnęrzu każdej łazienki!

Do każdych drzwi prysznicowych zamówionych w naszej firmie dołączony jest preparat do impregnacji szkła, który na wiele miesięcy zabezpieczaszkło przed osadem z mydła i kamienia.

Zapraszamy również do lektury naszego bloga poświęconemu szczelności kabin prysznicowych, wpływie zasosowanych okuć na szczelność oraz czyszczeniu kabin i ścianek przysznicowych

Zapraszamy do przesyłania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt