Powłoka enduroshield
Powłoka enduroshield
Powłoka enduroshield

EnduroShield Home- zestaw do samodzielnego naniesienia powłoki

Łatwa w czyszczeniu powłoka ochronna na szkło
  • Eliminuje problem czyszczenia kabin prysznicowych
  • Skraca czas czyszczenia o 90%
  • Na szkło nowe i już użytkowane

EnduroShield Home to rewolucyjna, niewidoczna powłoka ochronna odpychająca wodę i substancje oleiste, która powoduje, że osady z mydła, kamienia oraz inne zabrudzenia nie przywierają trwale do powierzchni szkła i dają się z niej łatwo usunąć. Po naniesieniu powłoki na szkło uzyskujemy funkcję tzw. „easy-clean“ czyli łatwą w czyszczeniu, w długim okresie czasu szkło nie ulega matowieniu, wysodowieniu i korozji. Woda spływa po powłoce w formie charakterystycznych kropel, ukazując jej właściwości hydrofobowe. W rezultacie zastosowania powłoki na szkło, wysiłek i czas niezbędny do jego umycia ulegają skróceniu o 90%.

EnduroShield Home to wersja konsumencka wiodącego w branży profesjonalnego produktu EnduroShield Professional, stosowanego przez największych producentów i przetwórców szkła na całym świecie.
EnduroShield Home nie jest typową powłoką, która znajduje się na szkle. Tworzy ona bowiem trwałe wiązanie chemiczne z powierzchnią szkła, stając się jej integralną częścią. W przeciwieństwie do niektórych produktów konkurencyjnych, EnduroShield nie wymaga późniejszego stosowania środków rewitalizujących dla zachowania swoich właściwości w długim okresie czasu.
Powłoka EnduroShield Home zdecydowanie ułatwia i skraca czas czyszczenia powierzchni szklanych i może być stosowana zarówno na szkle nowym, jak i już użytkowanym. Nadaje się do zastosowania na wszystkich powierzchniach szklanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń: kabinach prysznicowych, lustrach, oknach, drzwiach, balustradach, panelach ściennych w kuchni, daszkach, wszędzie tam gdzie szkło jest narażona na niekorzystne oddziaływanie środowiska, w którym się znajduje.
Pojedyncza aplikacja zapewnia 3 letnią trwałość objętą ograniczoną gwarancją działania.
Wybierając Enduroshield Home chronisz szkło i tym samym wydłużasz jego żywotność.

 
Imię i nazwisko / Firma: 
Adres e-mail: 
Telefon kontaktowy: 
Adres: 
Zestaw EnduroShield Home: 
Zapoznałem/am się i akceptuję warunki sprzedaży.
Do zapłaty:  0 zł.