(Zobacz więcej zdjęć z naszych realizaji)
Drzwi szklane przesuwneDrzwi szklane przesuwne
Drzwi szklane przesuwneDrzwi szklane przesuwne
(Zobacz więcej zdjęć z naszych realizaji)

Drzwi przesuwne montowane do ściany

Drzwi szklane przesuwne to światło i dodatkowa przestrzeń! Szklana tafla na systemie przesuwnym nie zabierze miejsca przy otwieraniu, tak jak tradycyjne drzwi. Drzwi szklane łączą tradycję z nowoczesnością, dając całkowicie nowe spojrzenie na aranżację wnętrz. Nadają lekkości i elegancji. Doświetlają wnętrza, optycznie je powiększając. Drzwi szklane przesuwne pozwalają na szybką zmianę aranżacji - zamknięcie lub przysłonięcie części pomieszczenia. Są trwałe i bezpieczne.
Proponowany przez nas solidny i sprawdzony system DORMA MUTO 60, to idealne rozwiązanie w budynkach prywatnych oraz obiektach użyteczności publicznej (więcej informacji o systemie) Proponujemy drzwi szklane przesuwne o standardowych wymiarach szkła, dzięki czemu są one tańsze od innych, konkurencyjnych drzwi dostępnych na rynku. W przypadku konieczności zastosowania szkła w innych wymiarach zapraszamy do kontaktu - przygotujemy dla Państwa ofertę w przystępnej i atrakcyjnej cenie.
Można zamówić drzwi w komplecie (szkło + sytem przesuwny + uchwyt krążkowy) do samodzielnego montażu. Zapewniamy również kompleksową usługę: doradztwo, pomiar, montaż.

Proponujemy standardowe wymiary szkła:

 mm x mm
       Uwaga: maksymalna długość szynny to 1880 mm

 
Imię i nazwisko / Firma: 
Adres e-mail: 
Telefon kontaktowy: 
Adres: 
Adres dostawy: 
(jeżeli inny niż na fakturze) 
Drzwi przesuwne: 
Zapoznałem/am się i akceptuję warunki sprzedaży.
Do zapłaty:  0 zł.