Drzwi szklane przesuwne Warszawa

 

OK

Drzwi szklane przesuwne

Drzwi szklane przesuwne to światło i dodatkowa przestrzeń! Szklana ściana na systemie przesuwnym nie zabierze miejsca przy otwieraniu, tak, jak tradycyjne drzwi szklane (Warszawa i okolice) Pomiar, doradztwo, projekt, montaż.

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Drzwi szklane łączą tradycję z nowoczesnością, dając całkowiecie nowe spojrzenie na aranżację wnętrz. Nadają lekkości i elegancji.Doświetlają wnętrza, optycznie je powiększając. Drzwi szklane przesuwne pozwalają na szybką zmianę aranżacji - zamknięcie lub przysłonięcie części pomieszczenia. Są trwałe i bezpieczne ( w przypadku rozbicia drzwi szklanych, szkło rozsypuje się na drobne nieostre kawałki jak szyba samochodowa). Nie wymagają odnawiania. Dają nieskończone możliwości tworzenia i aranżacji własnych projektów, dzięki różnorodności sposobów mocowań. Szklane tafle przesuwne nie zabierają miejsca przy otwieraniu. Drzwi szklane przesuwne możemy łączyć w zabudowy szklane, dzieląc w ten sposób szkłem większe przestrzenie. Szkło matowe zastosowane w drzwiach szklanych podzieli pomieszczenia funkcjonalnie ale sprawi, że przedostające się przez szkło światło połączy i doświetli wnętrza. Systemy przesuwne aluminiowe ( w kolorze srebrnej anody lub stali nierdzewnej) montowane są do ściany ( nadproża) lub do sufitu. Rodzaj systemu dobieramy do wysokości i szerokości drzwi szklanych oraz wagi szkła. Lżejsze drzwi ( do 60 kg) możemy zamontować na delikatnych szynach ( wysokość ok. 70 mm), ciężkie tafle szklane ( do 150 kg) wymagają mocnych a tym samym większych systemów ( wysokość ok. 110 mm). Na życzenie klienta szyny systemu przesuwnego możemy pomalować proszkowo na dowolny kolor. Są również systemy rurowe ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Tutaj montaż tylko do ściany ( nadproża) waga szkła maksymalnie do 80 kg.

Rodzaje drzwi szklanych przesuwnych:

Proponujemy systemy przesuwne najlepszych firm europejskich i polskich: Geze, WSS, CDA, Minusco, Morad, Dorma

Rodzaje uchwytów:

Drzwi szklane projektujemy indywidualnie do każdego zamówienia. Termin realizacji drzwi szklanych przesuwnych to maksymalnie 3 tygodnie.

Poniżej przykładowe rozwiązania:

82  83  84 86

Zapraszamy do składania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt