Zabudowy wnęk, półki Warszawa

 

OK

Zabudowy wnęk, półki

Drzwiczki szklane i półki wykonujemy na dowolny wymiar (Warszawa i okolice) Doradztwo, pomiar, montaż

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Półki szklane  wykonywane są na dowolny wymiar i grubość. Szlifowane krawędzie mogą być matowe lub polerowane.  Podświetlenie szkła z matową krawędzią pozwoli na efektywne eksponowanie przedmiotów. Proces hartowania szkła, dodatkowo wzmacnia jego wytrzymałość na obciążenia. Wykonujemy półki do położenia, zabudowujemy wnęki np. w łazience szkłem matowym lub lakierowanym.Półki montujemy w uchwytach chromowych, stalowych lub złotych. Dzięki zastosowaniu mocowań ze stali możliwe jest wykorzystanie szkła pod prysznicem. Wymiar  i kształt szkła dopasowujemy do wielkości wnęki. 

Wnęka może pozostać otwarta lub zamknięta szklanymi drzwiczkami. Drzwiczki mogą być wpuszczane lub nakładane, montowane na zawiasach Blum. Maksymalna szerokość pojedynczego elementu wynosi 60cm. 

Wnękę można wyłożyć szkłem lakierowanym na dowolny kolor z palety RAL/NCS lub szkłem z naniesioną grafiką i zabezpieczoną aplą pozwalającą na bezpieczne przyklejenie do ściany.

W przedpokoju zamiast tradycyjnej szafy wnękowej proponujemy drzwi szklane matowe częściowo przepuszczające światło lub całkowicie nieprzezierne lakierowane. Szkło może być montowane na systemach przesuwnych lub na tradycyjnych zawiasach.

 

Zapraszamy do składania zamówień - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt