Drzwi szklane Warszawa

 

OK

Drzwi szklane

Drzwi szklane to światło i dodatkowa przestrzeń! Szklana tafla doświetli każde pomieszczenie i nada wnętrzu elegancji i nowoczesności (Warszawa i okolice) Pomiar, doradztwo, projekt, montaż.

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Drzwi szklane to lekkość i ponadczasowa elegancja. Zastosowanie drzwi ze szkła, wykonanych z bezpiecznego szkła hartowanego, nie tylko nada wnętrzu klasy, ale również optycznie powiększy przestrzeń.

Dzięki uniwersalnemu charakterowi drzwi całoszklanych możliwe jest zastosowanie ich w każdym wnętrzu: nowoczesnym bądź tradycyjnym, biurze i mieszkaniu prywatnym. Zastosowanie szkła przezroczystego optycznie powiększy zamkniętą przestrzeń, a zastosowanie szkła trawionego pozwoli na doświetlenie pomieszczenia, przy jednoczesnym zachowaniu cennej intymności.

W drzwiach szklanych możemy zastosować szkło satynowe (trawione), które pozwoli na doświetlenie zamykanej powierzchni, szkło przeźroczyste lub barwione w masie. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na jak najbardziej „czystym” kolorze proponujemy szkło Optiwhite - szkło odbarwione.
Możliwe jest również zastosowanie szkła laminowanego z matową folią lub nadrukowaną grafiką.

 

Duży asortyment proponowanych okuć oraz niemal nieograniczone możliwości zastosowania drzwi szklanych wewnętrznych pozwalają nam na zastosowanie ich w każdym wnętrzu i wnęce.

  • Drzwi szklane wahadłowe na zawiasach hydraulicznych – zawiasy hydrauliczne mogą być montowane na pionowej krawędzi szkła lub góra – dół. Mechanizm hydrauliczny schowany jest korpusie zawiasu, nie ma więc potrzeby wkuwania się w podłogę tak jak w przypadku samozamykaczy podłogowych. Przekłada się to również na efekt wizualny. Na takich zawiasach możliwe jest zamocowanie drzwi o wadze do 100 kg i szerokości do 100 cm.

  • Drzwi szklane wewnętrzne na tradycyjnych zawiasach doskonale sprawdzą się jako drzwi do kuchni, pokoju, gabinetu, salonu. Bardzo często montowane są również w biurach i innych lokalach użyteczności publicznej. Montowane są najczęściej bezpośrednio do muru na zawiasach bocznych lub góra-dół. Posiadają blokadę otwarcia w pozycji: 0, -90°, +90°. W przypadku zastosowania zawiasów jednostronnych zostaje zastosowany ogranicznik, uniemożliwiający przepchnięcie drzwi na drugą stronę i wyłamanie zawiasów. Na zawiasach tych możemy zamocować skrzydło szklane do szerokości 90 cm i o wadze nieprzekraczającej 60 kg. 

  • Drzwi szklane w ościeżnicy aluminiowejnajbardziej szczelne i wygłuszające szklane drzwi. Skrzydło szklane przylega do uszczelki zamontowanej w profilu drzwiowym. Najczęściej stosowane do łazienek, gabinetów. Ościeżnice dostępne są w wykończeniu: srebrna anoda, anoda satyna oraz lakierowane na kolor czarny.

  • Drzwi szklane przesuwne - zastosowanie takich drzwi szklanych pozwoli, jak najbardziej wykorzystać przestrzeń. Tafla szklana zsuwana jest na ścianę i nie jest przeszkodą  tak, jak w przypadku drzwi przymykowych.  Więcej o drzwiach szklanych przesuwnych  https://www.swiatszkla.com.pl/155,drzwi-szklane-przesuwne.html

 

Zapraszamy do kontaktu z biurem handlowym. Nasz personel pomoże Państwu dokonać wyboru i podpowie jakie drzwi będą się nadawać do poszczególnych pomieszczeń.

 

Zapraszamy do składania zapytań:

biuro@swiatszkla.com.pl

  

Kontakt