Drzwi szklane Warszawa

 

OK

Drzwi szklane

Drzwi szklane to światło i dodatkowa przestrzeń! Szklana tafla doświetli każde pomieszczenie i nada wnętrzu elegancji i nowoczesności ( Warszawa i okolice ) Pomiar, doradztwo, projekt, montaż.

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Drzwi szklane to lekkość i ponadczasowa elegancja. Zastosowanie drzwi wykonanych z bezpiecznego szkła hartowanego, nie tylko nada wnętrzu klasy, ale również optycznie powiększy przestrzeń.

Dzięki uniwersalnemu charakterowi drzwi całoszklanych, możliwe jest zastosowanie ich w każdym wnętrzu: nowoczesnym bądź tradycyjnym, biurze i mieszkaniu prywatnym. Zastosowanie szkła przezroczystego optycznie powiększy zamkniętą przestrzeń, a zastosowanie szkła trawionego pozwoli na doświetlenie pomieszczenia, przy jednoczesnym zachowaniu cennej intymności.

W drzwiach szklanych możemy zastosować szkło satynowe (trawione), które pozwoli na doświetlenie zamykanej powierzchni, szkło przeźroczyste lub barwione w masie. Wszędzie tam gdzie zależy nam na jak najbardziej „czystym” kolorze proponujemy szkło Optiwhite - szkło odbarwione.
Możliwe jest również zastosowanie szkła laminowanego z nieprzezierną folią lub nadrukowaną grafiką.

 

Duży asortyment proponowanych okuć oraz niemal nie ograniczone możliwości zastosowania drzwi szklanych wewnętrznych pozwalają nam na zastosowanie ich w każdym wnętrzu i wnęce.

 

Zapraszmy do kontaktu z biurem handlowym biuro@swiatszkla.com.pl Nasz personel pomoże Państwu dokonać wyboru i podpowie jakie drzwi będą się nadawać do poszczególnych pomieszczeń.

 

Zapraszamy do składania zapytań:

biuro@swiatszkla.com.pl

  

Kontakt