Drzwi szklane Warszawa

 

OK

Drzwi szklane

Drzwi szklane to światło i dodatkowa przestrzeń! Szklana tafla doświetli każde pomieszczenie i nada wnętrzu elegancji i nowoczesności (Warszawa i okolice) Pomiar, doradztwo, projekt, montaż.

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Drzwi szklane to lekkość i ponadczasowa elegancja. Zastosowanie drzwi ze szkła, wykonanych z bezpiecznego szkła hartowanego, nie tylko nada wnętrzu klasy, ale również optycznie powiększy przestrzeń.

Dzięki uniwersalnemu charakterowi drzwi całoszklanych możliwe jest zastosowanie ich w każdym wnętrzu: nowoczesnym bądź tradycyjnym, biurze i mieszkaniu prywatnym. Zastosowanie szkła przezroczystego optycznie powiększy zamkniętą przestrzeń, a zastosowanie szkła trawionego pozwoli na doświetlenie pomieszczenia, przy jednoczesnym zachowaniu cennej intymności.

Drzwi szklane wewnętrzne na zawiasach
Drzwi szklane wewnętrzne ze wzorem
drzwi szklane ze szkła matowego

W drzwiach szklanych możemy zastosować szkło satynowe (trawione), które pozwoli na doświetlenie zamykanej powierzchni, szkło przeźroczyste lub barwione w masie. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na jak najbardziej „czystym” kolorze proponujemy szkło Optiwhite - szkło odbarwione.
Możliwe jest również zastosowanie szkła laminowanego z matową folią lub nadrukowaną grafiką.

 

Drzwi szklane ze szkła grafitowego
Drzwi szklane wewnętrzna otwierane wahadłowo
Drzwi szklane wewnętrzne matowe dwuskrzydłowe

Duży asortyment proponowanych okuć oraz niemal nieograniczone możliwości zastosowania drzwi szklanych wewnętrznych pozwalają nam na zastosowanie ich w każdym wnętrzu i wnęce.

  • Drzwi szklane wahadłowe na zawiasach hydraulicznych – zawiasy hydrauliczne mogą być montowane na pionowej krawędzi szkła lub góra – dół. Mechanizm hydrauliczny schowany jest korpusie zawiasu, nie ma więc potrzeby wkuwania się w podłogę tak jak w przypadku samozamykaczy podłogowych. Przekłada się to również na efekt wizualny. Na takich zawiasach możliwe jest zamocowanie drzwi o wadze do 100 kg i szerokości do 100 cm.

  • Drzwi szklane wewnętrzne na tradycyjnych zawiasach doskonale sprawdzą się jako drzwi do kuchni, pokoju, gabinetu, salonu. Bardzo często montowane są również w biurach i innych lokalach użyteczności publicznej. Montowane są najczęściej bezpośrednio do muru na zawiasach bocznych lub góra-dół. Posiadają blokadę otwarcia w pozycji: 0, -90°, +90°. W przypadku zastosowania zawiasów jednostronnych zostaje zastosowany ogranicznik, uniemożliwiający przepchnięcie drzwi na drugą stronę i wyłamanie zawiasów. Na zawiasach tych możemy zamocować skrzydło szklane do szerokości 90 cm i o wadze nieprzekraczającej 60 kg. 

  • Drzwi szklane w ościeżnicy aluminiowejnajbardziej szczelne i wygłuszające szklane drzwi. Skrzydło szklane przylega do uszczelki zamontowanej w profilu drzwiowym. Najczęściej stosowane do łazienek, gabinetów. Ościeżnice dostępne są w wykończeniu: srebrna anoda, anoda satyna oraz lakierowane na kolor czarny.

  • Drzwi szklane przesuwne - zastosowanie takich drzwi szklanych pozwoli, jak najbardziej wykorzystać przestrzeń. Tafla szklana zsuwana jest na ścianę i nie jest przeszkodą  tak, jak w przypadku drzwi przymykowych.  Więcej o drzwiach szklanych przesuwnych  https://www.swiatszkla.com.pl/155,drzwi-szklane-przesuwne.html

 

drzwi szklane wewnętrzne do łazienki
drzwi szklane ze szkła trawionego na zawiasach wahadłowych
drzwi szklane matowe z piaskowanymi pasami

 

Cena drzwi szklanych

Ile kosztują drzwi ze szkła? Koszt szklanego skrzydła drzwiowego to kwestia bardzo indywidualna, zależy on od wielkości i rodzaju szkła, sposobu montażu oraz zastosowanych okuć. Z tego powodu nie można jednoznacznie podać nawet szacunkowej ceny. Dla każdego zapytania wykonujemy indywidualną wycenę. Czym więcej informacji dotyczących drzwi szklanych dostaniemy na etapie wstępnej wyceny tym dokładniejszą ofertę i projekt możemy dla Państwa przygotować. Dlatego wraz z zapytaniem zachęcamy do przesłania zdjęcia poglądowego, przybliżonych wymiarów oraz oczekiwanego efektu – załączając np. zdjęcie podobnych drzwi ze szkła z naszej galerii zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu z biurem handlowym. Nasz personel pomoże Państwu dokonać wyboru i podpowie jakie drzwi będą się nadawać do poszczególnych pomieszczeń.

 

Zapraszamy do składania zapytań:

biuro@swiatszkla.com.pl

  

Kontakt