Osłony szklane, szyby ochronne, przegrody do recepcji i przychodni Warszawa

 

OK

Osłony szklane, szyby ochronne, przegrody do recepcji i przychodni

W swojej ofercie mamy szklane osłony, zabudowy i przegrody ochronne. Ścianki i zabudowy szklane tego typu doskonale sprawdzają się w przychodniach lekarskich, rejestracjach, aptekach i recepcjach.
Takie szyby ochronne minimalizują przedostawanie się patogenów, dzięki czemu chronią one personel, szczególnie narażony w miejscach, gdzie jest kontakt z osobami chorymi lub z dużą ilością klientów i petentów.

Zabudowy szklane i szklane przegrody ochronne mogą być wykonane ze szkła pojedynczego, hartowanego:  matowego lub barwionego w masie, a także ze szkła laminowanego z folią przezroczystą lub mleczną, a także z naniesioną grafiką.

Zastosowanie szkła to nie tylko praktyczne i eleganckie rozwiązanie - takie zabudowy ze szkła to również element dekoracyjny. W połączeniu ze stalą nierdzewną, aluminium czy czarnymi ramami tworzą modny element nowoczesnej stylizacji wnętrz biurowych, użytkowych i mieszkalnych.

Zabudowy ze szkła wykonywane są zawsze ze szkła bezpiecznego tzn. hartowanego, które w przypadku rozbicia tłucze się na drobne, niekaleczące kawałki lub ze szkła laminowanego, gdzie szkła sklejone są folią i po stłuczeniu spękane elementy trzymają się na folii. 

Na szkło możemy nanieść nanopowłokę olejofobową i hydrofobową, która dodatkowo zabezpiecza szkło przed osadzaniem się zanieczyszczeń. Takie szkło jest znacznie bardziej higieniczne i dużo łatwiejsze w czyszczeniu i skutecznej dezynfekcji. 

 

Cena osłony szklanej

Ile kosztuje szkło ochronne? Koszt przeszklenia do recepji / rejestracji to kwestia bardzo indywidualna, zależy on od wielkości i rodzaju szkła, sposobu montażu oraz zastosowanych okuć. Z tego powodu nie można jednoznacznie podać nawet szacunkowej ceny. Dla każdego zapytania wykonujemy indywidualną wycenę. Czym więcej informacji dotyczących szklanych osłon dostaniemy na etapie wstępnej wyceny tym dokładniejszą ofertę i projekt możemy dla Państwa przygotować. Dlatego wraz z zapytaniem zachęcamy do przesłania zdjęcia poglądowego, przybliżonych wymiarów oraz oczekiwanego efektu – załączając np. zdjęcie podobnego przeszklenia ochronnego z naszej galerii zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu.