Lustra Warszawa

 

OK

Lustra

Wykonujemy lustra na wymiar ( Warszawa i okolice ) Pomiar, doradztwo, montaż. Lustra najwyższej jakości, szlifowane i fazowane.

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

W swojej ofercie mamy lustra w grubościach 3, 4, 5, 6 mm wykonane na tradycyjnym szkle float, lustra na szkle OPTIWHITE oraz lustra na szkle barwionym w masie brąz i grafit.

Oferujemy lustra wyłącznie najwyższej jakości, renomowanych producentów europejskich (AGC, Saint Gobain). Maksymalny wymiar tafli 210 x 320 cm

Obróbka krawędzi: szlif płaski z polerem, faza 5-25 mm

Montaż lustra wymaga doświadczenia, staranności, precyzji oraz użycia odpowiednich materiałów tj. kleje i taśmy do luster. Mamy wtedy gwarancję, że lustro nie spadnie i powłoka lustrzana nie zrobi się czarna.

lustro
lustro

Lustra możemy naklejać bezpośrednio na ścianę, stosując klej i taśmy, lub kleić w pozostawionej wnęce pomiędzy płytkami naściennymi. Wklejając lustro we wnękę, pozostawiamy przerwę dylatacyjną szerokości od 2 do 3 mm, w zależności od jakości wnęki tzn. zachowania pionów, poziomów i równych przekątnych. Szczelina ta jest potrzebna ze względu na izolację lustra od krawędzi ściany, aby uniknąć możliwości pęknięcia lustra, spowodowanej pracą ścian i budynków (szczególnie przy nowych blokach i domach), a także ze względu na to, że klej do luster stygnie (wysycha) poprzez pobieranie wilgoci z powietrza. Spoinowanie możliwe jest po 72 godzinach od wklejenia lustra. Lustra we wnękach powinno się spoinować fugą (najlepiej silikonową) lub silikonem. Uszczelnienie szczeliny jest wskazane, ponieważ zabezpiecza tylną warstwę lustra, przed ingerencją pary wodnej a tym samym zmniejsza ryzyko korozji.

Lustra możemy również montować na wieszakach płaskich (5 mm dystans od ściany) lub dystansowych (do 35 mm).

W lustrach można wiercić otwory pod montaż kinkietów, wykonywać wycięcia np. pod umywalki i inne elementy sprzętu łazienkowego.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, lustra możemy podkleić specjalną folią.

W ofercie mamy też lustra z oświetleniem.

Lustro to nie tylko zwierciadło, w którym widzimy swoją postać, to również narzędzie do świadomej aranżacji wnętrza. Lustro zwielokrotnia odbicie ścian, przedmiotów, kwiatów itd. W jego idealnie gładkiej powierzchni światło odbija się, rozświetlając wnętrze każdego domu. W perfekcyjnym szlifie krawędzi widoczne sa refleksy świetlne w różnych barwach. Lustro powiększy optycznie każde wnętrze!

lustro
lustro
lustro

Lustra dają niezwykłe możliwości aranżacji niepowtarzalnego wnętrza, zarówno w nowo urządzanych mieszkaniach jak i istniejących.

Zapraszamy również do lektury naszego bloga poświęconemu wykorzystaniu luster w aranżacji wnętrz

Zapraszamy do zamawiania luster w naszej firmie! - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt

Najpopularniejsze hasła: lustra, lustra na wymiar, lustra z oświetleniem

lustro
lustro
lustro