Lustra Warszawa

 

OK

Lustra

Wykonujemy lustra na wymiar ( Warszawa i okolice ) Pomiar, doradztwo, montaż. Lustra najwyższej jakości, szlifowane i fazowane.

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

W swojej ofercie mamy lustra w grubościach 3, 4, 5, 6 mm wykonane na tradycyjnym szkle float, lustra na szkle OPTIWHITE oraz lustra na szkle barwionym w masie brąz i grafit.

Oferujemy lustra wyłącznie najwyższej jakości, renomowanych producentów europejskich (AGC, Saint Gobain). Masymalny wymiat tafli 210x320 cm

Obróbka krawędzi: szlif płaski z polerem, faza 5-25 mm

Montaż lustra wymaga doświadczenia, staranności, precyzji oraz użycia odpowiednich materiałów tj. kleje i taśmy do luster. Mamy wtedy gwarancję, że lustro nie spadnie i powłoka lustrzana nie zrobi się czarna.

Lustra możemy naklejać bezpośrednio na ścianę stosujac klej i taśmy lub kleić w pozostawionej wnęce pomiędzy płytkami naściennymi. Wklejając lustro we wnękę pozostawiamy przerwę dylatacyjną szerokości od 2-3 mm w zależności od jakości wnęki tzn zachowania pionów, poziomów i równych przekątnych. Szczelina ta jest potrzebna ze względu na izolację lustra od krawędzi ściany ( możliwość pęknięcia lustra), pracy ścian i budynków ( szczególnie przy nowych blokach i domach) a także ze względu na to, że klej do luster stygnie( wysycha) poprzez pobieranie wilgoci z powietrza. Spoinowanie możliwe jest po 72 godzinach od wklejenia lustra. Lustra we wnękach powinno się spoinować fugą ( najlepiej silikonową ) lub silikonem. Uszczelnienie szczeliny jest wskazane, ponieważ zabezpiecza tylną warstwę lustra przed ingerencją pary wodnej a tym samym zmniejsza ryzyko korozji.

Lustra możemy również montować na wieszakach płaskich ( 5 mm dystans od ściany) lub dystansowych ( do 35 mm).

W lustrach można wiercić otwory pod montaż kinkietów, wykonywać wycięcia np. pod umywalki i inne elementy sprzętu łazienkowego.

Aby zwiekszyć bezpieczeństwo, lustra możemy podkleić specjalną folią.

W ofercie mamy też lustra z oświetleniem.

Lustro to nie tylko zwieciadło w którym widzimy swoją postać, to również narzędzie do swiadomej aranżacji wnetrza. Lustro zwielokrotnia odbicie ścian, przedmiotów, kwiatów itd. W jego idealnie gładkiej powierzchni odbija się swiatło rozświetlając wnętrze każdego domu. W perfekcyjnym szlifie krawędzi widoczne sa refleksy świetlene w różnych barwach. Lustro powiększy optycznie każde wnętrze!

Lustra dają niezwykłe możliwości aranżacji niepowtarzalnego wnętrza, zarówno w nowo urządzanych mieszkaniach jak i istniejących.

Zapraszamy również do lektury naszego bloga poświęconemu wykorzystaniu luster w aranżacji wnętrz

Zapraszamy do zamawiania luster w naszej firmie! - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt

Najpopularniejsze hasła: lustra, lustra na wymiar, lustra z oświetleniem