Balustrady szklane Warszawa

 

OK

Balustrady szklane

Balustrady i barierki szklane ze szkła bezpiecznego hartowanego i klejonego folią PVB. Pomiar, doradztwo, montaż ( Warszawa i okolice). Balustrady ze szkła są nowoczesnym rozwiązaniem zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów.

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Szkło nadaje lekkości zabudowie i jest całkowicie bezpieczne. Na balustrady stosujemy szkło hartowane jednowarstwowe i szkło hartowane klejone folią pvb. Szkło hartowane i klejone folią pvb odporne jest na naprężenia i uderzenia a dodatkowo w przypadku, kiedy jedna lub 2 tafle ulegną rozbiciu, folia utrzyma balustrady szklane na swoim miejscu. Jest to szczególnie ważne, gdy balustrada stanowi zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości. Przy zastosowaniu na balustrady szkła bezpiecznego hartowanego jednowarstwowego, zbicie tafli powoduje rozsypanie się szkła na drobne nieostre kawałczki.

Balustrady szklane mocujemy punktowo do stropu lub policzków schodów lub w profilach aluminiowych. Balustrady mogą być ze szkła przezroczystego, matowego i barwionego w masie. Grubość zastosowanego szkła zależy od wielkości balustrady, jej podziału i sposobu mocowania. Przy mocowaniu balustrady szklanej do stropu lub boku schodów na mocowaniach punktowych, stosujemy szkło hartowane, klejone folią pvb o grubości 88.4 lub 1010.4. W przypadku szkła jednowarstwowego, grubość szkła powinna mieć minimum 12 mm. Stosowane przez naszą firmę mocowania są wykonane ze stali nierdzewnej i posiadają odpowiednie atesty i aprobaty okuć budowlanych.

Balustrady można też mocować w wysokich profilach aluminiowych lub bardziej tradycyjnie z zastosowaniem słupków ze stali nierdzewnej.

Zapraszamy do lektury naszego bloga poświęconemu bezpieczeństwu balustrad szklanych. Znajdą w nim Państwo wiele cennych uwag i wskazówek na które warto zwrócić uwagę podczas zamawiania i projektowania szklanych barierek i balustrad. 

Zapraszamy do przesyłania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Balustrady szklane wypełnią Twój dom światłem i przestrzenią!

Kontakt

Najpopularniejsze hasła: balustrady szklane, barierki szklane, zabezpieczenie schodów