Druk na szkle Warszawa, zdjęcia, grafika

 

OK

Druk na szkle

Grafika na szkle to interesujący sposób na oryginalne wykończenie wnętrz. Panele szklane można zamontować w łazience zamiast glazury lub w kuchni pomiędzy szafkami. Szkło ze zdjęciem klejone jest bezpośrednio do ściany. 

Realizujemy zamówienia druku na szkle na terenie Warszawy i okolic. Kompleksowa usługa: doradztwo, pomiar, montaż.

Zaprojektuj swoją grafikę

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Grafikę na szkło można wybierać na stronach z bankami zdjęć np. https://stock.adobe.com/pl/ lub przesłać własne w rozdzielczości 96 dpi 1:1 CMYK

Firma posiada abonamet na zdjęcia z kolekcji podstawowej. Pozostałe kolekcje płatne wg cennika serwisu.

Nadruk wykonywany jest bezpośrednio na szkle i utwardzany promieniami uv. W przypadku paneli kuchennych i paneli szklanych w łazience , klejonych do ściany, zadruk pokrywany jest specjalną aplą, która zabezpiecza nadruk uv i pozwala na klejenie. Szkło z grafiką ożywi każde wnętrze i nada mu niepowtarzalny wygląd. 

Panele szklane wykonywane są ze szkła odbarwionego OPTIWHITE hartowanego, które pozbawione jest odcienia zieleni normalnego szkła float i nie przekłamuje kolorów zdjęcia. Druk uv umożliwia uzyskanie najwyższej jakości obrazów.

Montaż - panele szklane z grafiką kleimy bezpośrednio do ściany bez uszczelniania silikonem. W kuchni szkło osadzamy ciężarem na blacie i uszczelniamy dolną krawędź. W szkle wycinamy otwory na kontakty i inne zamontowane na ścianie elementy. Panele szklane w łazience stosujemy jako okładziny ścienne zamiast tradycyjnych płytek czy kamienia. Ściana powinna być odpowiednio przygotowana i zabezpieczona folią w płynie. 

Szkło z nadrukiem UV wewnątrz laminatu produkowane jest zgodnie z wymogami norm PN-EN ISO 12543, PN-EN 12600, PN-EN 14449 w zakresie odporności na promieniowanie UV, wilgoć, wysoką temperaturę i wytrzymałość mechaniczną.

Druk na szkle wykonane nadrukiem UV proponujemy jako:

  • panele kuchenne, panele szklane w łazienkach zamiast płytek
  • w drzwiach szklanych jako nadruk jednostronny lub nadruk wewnątrz laminatu np. w kabinach prysznicowych.

Więcej informacji na stronie panele szklane kuchenne i panele szklane.

Cena druku na szkle

Ile kosztuje nadruk na szkle? Koszt szkła z nadrukiem to kwestia bardzo indywidualna, zależy on od wielkości i rodzaju szkła, sposobu montażu oraz zastosowanych okuć. Z tego powodu nie można jednoznacznie podać nawet szacunkowej ceny. Dla każdego zapytania wykonujemy indywidualną wycenę. Czym więcej informacji dotyczących szkła z grafiką dostaniemy na etapie wstępnej wyceny tym dokładniejszą ofertę i projekt możemy dla Państwa przygotować. Dlatego wraz z zapytaniem zachęcamy do przesłania zdjęcia poglądowego, przybliżonych wymiarów oraz oczekiwanego efektu.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zapraszamy do umówienia się na pomiar!

Kontakt