Ścianki prysznicowe Warszawa

 

OK

Ścianki prysznicowe

Ścianki prysznicowe to nowoczesne wykorzystanie szkła w łazience ! Światło i przestrzeń ! (Warszawa i okolice) ściany szklane bez zbędnych mocowań i uszczelek. Zabudowa natrysku to jedynie tafla szklana. Wykonujemy również ściany prysznicowe w modnym stylu loftowym. Szkło w czarnej ramie z czarnymi szprosami. Kompleksowa usługa: doradztwo, pomiar, montaż.

 Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

109 109 Czysta kabina na dłużej!!!
Szkło z powłokami ułatwiającymi czyszczenie
Chroniąca szkło przed zabrudzeniem
10 lat gwarancji

W nowoczesnych łazienkach proponujemy zastosowanie pojedyńczych ścianek prysznicowych  lub układu ścian szklanych. Możemy zaproponować szkło z trwałą powłoką  ułatwiającą czyszczenie szkła ( hydrofobowa i olejofobowa -  gwarancja 10 lat) i bez takiej powłoki. Ścianki prysznicowe do wysokości 210cm i szerokości 100 cm wykonujemy ze szkła hartowanego gr. 8 mm. Mocowanie do ściany za pomocą ścisków punktowych lub profilu U. Każda ścianka prysznicowa powinna być ustabilizowana drążkiem. Większe ściany szklane wykonujemy ze szkła gr. 10 mm. W przypadku, gdy szkło może być montowane do sufitu, zamiast drążka stabilizacyjnego, stosujemy mocowanie punktowe.Zastosowanie profilu U w montażu szklanych ścianek prysznicowych pozwala zmniejszyć w kabinach prysznicowych ilość montowanych uszczelek. Zabudowy prysznicowe wykonane ze szkła są łatwe do utzrymania czystości.

Nowoczesna powłoka hydro i olejofobowa ENDURO SHIELD chroni szkło przed zabrudzeniem i ułatwia czyszczenie . Powłoka nakładana jest na szkło w fabryce. Producent daje 10 lat gwarancji.

scianka czarna rama do sufituscianka do sufitu mocowania chromścianka szprosy do sufituścianka szprosy krótka

Pojedyńcza tafla szklana pozwala uzyskać optymalną przestrzeń w łazience. Proponujemy na ścianki prysznicowe szkło płaskie:

Ścianka prysznicowa może być również wykonana ze szkła z nadrukiem. Stosuje się wtedy dwa szkła sklejone folią pvb. Zdjęcie nanoszone jest na jedno ze szkieł i sklejane za pomocą przezroczystej foli z drugą formatką.

PROMOCJA!

Proponujemy ścianki prysznicowe w bardzo atrakcyjnej cenie:

Do każdej ścianki prysznicowej zamówionej w naszej firmie dołączony jest preparat do impregnacji szkła, który na wiele miesięcy zabezpiecza

szkło przed osadem z mydła i kamienia.

*Podane ceny są to ceny orientacyjne, każde zamówienie wyceniamy indywidualnie.

Zapraszamy również do lektury naszego bloga poświęconemu czyszczeniu ścianek i kabin prysznicowych

Zapraszamy do przesyłania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt