OK

Ścianki prysznicowe

Ścianki prysznicowe to nowoczesne wykorzystanie szkła w łazience ! Światło i przestrzeń ! ( Warszawa i okolice ) ściany szklane bez zbędnych mocowań i uszczelek. Zabudowa natrysku to jedynie tafla szklana. Kompleksowa usługa: doradztwo, pomiar, montaż.

109 109 Czysta kabina na dłużej!!!
Szkło z powłokami ułatwiającymi czyszczenie
Chroniąca szkło przed zabrudzeniem
10 lat gwarancji

 Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

W nowoczesnych łazienkach proponujemy zastosowanie pojedyńczych ścianek prysznicowych. Ścianki prysznicowe do wysokości 210cm i szerokości 100 cm wykonujemy ze szkła hartowanego gr. 8 mm. Mocowanie do ściany za pomocą ścisków punktowych lub profilu U. Każda ścianka prysznicowa powinna być ustabilizowana drążkiem. Większe ściany szklane wykonujemy ze szkła gr. 10 mm. W przypadku, gdy szkło może być montowane do sufitu, zamiast drążka stabilizacyjnego, stosujemy mocowanie punktowe.Zastosowanie profilu U w montażu ścianek prysznicowych pozwala zmniejszyć w kabinach prysznicowych ilość montowanych uszczelek.

Ścianki szklane uszczelniane są silikonem.

Pojedyńcza tafla szklana pozwala uzyskać optymalną przestrzeń w łazience. Proponujemy na ścianki prysznicowe szkło płaskie:

Ścianka prysznicowa może byc również wykonana ze szkła z nadrukiem. Stosuje się wtedy dwa szkła sklejone folią pvb. Zdjęcie nanoszone jest na jedno ze szkieł i sklejane za pomocą przezroczystej foli z drugą formatką.

Do każdej ścianki prysznicowej zamówionej w naszej firmie  ( z wyjątkiem szkła Timeless z fabrycznie naniesioną powłoką) dołączony jest preparat do impregnacji szkła, który na wiele miesięcy zabezpiecza szkło przed osadem mydła i kamienia.

PROMOCJA!

Proponujemy ścianki prysznicowe w bardzo atrakcyjnej cenie:

Do każdej ścianki prysznicowej zamówionej w naszej firmie dołączony jest preparat do impregnacji szkła, który na wiele miesięcy zabezpiecza

szkło przed osadem z mydła i kamienia.

Podane ceny są to ceny orientacyjne, każde zamówienie wyceniamy indywidualnie.

ścianka walk in 2a 3  ścianka 4  ścianka 5

Zapraszamy również do lektury naszego bloga poświęconemu czyszczeniu ścianek i kabin prysznicowych

Zapraszamy do przesyłania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt