Ścianki prysznicowe Warszawa

 

OK

Ścianki prysznicowe

Ścianki prysznicowe to nowoczesne wykorzystanie szkła w łazience ! Światło i przestrzeń ! (Warszawa i okolice) ściany szklane bez zbędnych mocowań i uszczelek. Zabudowa natrysku to jedynie tafla szklana. Wykonujemy również ściany prysznicowe w modnym stylu loftowym. Szkło w czarnej ramie z czarnymi szprosami. Kompleksowa usługa: doradztwo, pomiar, montaż.

 Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

109 109 Czysta kabina na dłużej!!!
Szkło z powłokami ułatwiającymi czyszczenie
Chroniąca szkło przed zabrudzeniem
10 lat gwarancji

W nowoczesnych łazienkach proponujemy zastosowanie pojedyńczych ścianek prysznicowych  lub układu ścian szklanych. Możemy zaproponować szkło z trwałą powłoką  ułatwiającą czyszczenie szkła ( hydrofobowa i olejofobowa -  gwarancja 10 lat) i bez takiej powłoki. Ścianki prysznicowe do wysokości 210cm i szerokości 100 cm wykonujemy ze szkła hartowanego gr. 8 mm. Mocowanie do ściany za pomocą ścisków punktowych lub profilu U. Każda ścianka prysznicowa powinna być ustabilizowana drążkiem. Większe ściany szklane wykonujemy ze szkła gr. 10 mm. W przypadku, gdy szkło może być montowane do sufitu, zamiast drążka stabilizacyjnego, stosujemy mocowanie punktowe.Zastosowanie profilu U w montażu szklanych ścianek prysznicowych pozwala zmniejszyć w kabinach prysznicowych ilość montowanych uszczelek. Zabudowy prysznicowe wykonane ze szkła są łatwe do utzrymania czystości.

Nowoczesna powłoka hydro i olejofobowa ENDURO SHIELD chroni szkło przed zabrudzeniem i ułatwia czyszczenie . Powłoka nakładana jest na szkło w fabryce. Producent daje 10 lat gwarancji.

scianka czarna rama do sufituscianka do sufitu mocowania chromścianka szprosy do sufituścianka szprosy krótka

Pojedyńcza tafla szklana pozwala uzyskać optymalną przestrzeń w łazience. Proponujemy na ścianki prysznicowe szkło płaskie:

 • szkło float - tradycyjne szkło z widocznym odcieniem zieleni na krawędzi
 • szkło odbarwione OPTIWHITE, stosowane we wnętrzach, gdzie szczególnie ważne jest, aby szkło było idealnie przezroczyste
 • szkło hartowane Timeless  z powłoką antykorozyjną, ograniczającą powstawanie osadów kamienia i zacieków
 • szkło barwione w masie antisol brąz i grafit
 • szkło matowe trawione tzw. satyna
 • szkło lodowe - szkło trójwarstwowe klejone żywicą lub folią ze stłuczoną środkową warstwą. Występuje w grubościach 8/8/8. Siatka spękań szkła hartowanego tworzy niepowtarzalny wzór.
 • szkło z powłoką ochronną ENDURO SHIELD - hydrofobową i olejofobową  10 lat gwarancji
 • EnduroShield® to rewolucyjna, niewidoczna powłoka ochronna, która powoduje, że woda, osady z mydła oraz inne zabrudzenia nie przywierają do powierzchni i dają się z niej łatwo usunąć. Woda spływa po powłoce w formie charakterystycznych kropel, ukazując jej właściwości hydrofobowe. Powłoka EnduroShield zdecydowanie ułatwia i skraca czas czyszczenia wielu powierzchni i może być stosowana zarówno na powierzchniach nowych, jak i już użytkowanych.

Ścianka prysznicowa może być również wykonana ze szkła z nadrukiem. Stosuje się wtedy dwa szkła sklejone folią pvb. Zdjęcie nanoszone jest na jedno ze szkieł i sklejane za pomocą przezroczystej foli z drugą formatką.

PROMOCJA!

Proponujemy ścianki prysznicowe w bardzo atrakcyjnej cenie:

 • ścianka 90 x 210 cm, szkło gr. 8 mm, hartowane przezroczyste, profil U z polerowanego aluminium, drążek stabilizacyjny - 1128,00 z montażem VAT 8%
 • ścianka 90 x 250 cm, szkło gr. 8 mm, hartowane, profil U z polerowanego aluminium, mocowanie punktowe - 1476,00 z montażem VAT 8%
 • montaż na terenie Warszawy
 • istnieje możliwość wykonania ścianki na dowolny wymiar

Do każdej ścianki prysznicowej zamówionej w naszej firmie dołączony jest preparat do impregnacji szkła, który na wiele miesięcy zabezpiecza

szkło przed osadem z mydła i kamienia.

*Podane ceny są to ceny orientacyjne, każde zamówienie wyceniamy indywidualnie.

Zapraszamy również do lektury naszego bloga poświęconemu czyszczeniu ścianek i kabin prysznicowych

Zapraszamy do przesyłania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt