Ścianki prysznicowe Warszawa

 

OK

Ścianki prysznicowe

Ścianki prysznicowe to nowoczesne wykorzystanie szkła w łazience ! Światło i przestrzeń ! (Warszawa i okolice) ściany szklane bez zbędnych mocowań i uszczelek. Zabudowa natrysku to jedynie tafla szklana. Wykonujemy również ściany prysznicowe Walk-in w modnym stylu loftowym. Szkło w czarnej ramie z czarnymi szprosami. Kompleksowa usługa: doradztwo, pomiar, montaż.

 Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

109 109 Czysta kabina na dłużej!!!
Szkło z powłokami ułatwiającymi czyszczenie
Chroniąca szkło przed zabrudzeniem
10 lat gwarancji

 

ścianka prysznicowa
ścianka prysznicowa
ścianka prysznicowa

W nowoczesnych łazienkach proponujemy zastosowanie pojedyńczych ścianek prysznicowych walk-in lub układu ścian szklanych. Możemy zaproponować szkło z trwałą powłoką  ułatwiającą czyszczenie szkła ( hydrofobowa i olejofobowa -  gwarancja 10 lat) i bez takiej powłoki. Ścianki prysznicowe do wysokości 210cm i szerokości 100 cm wykonujemy ze szkła hartowanego gr. 8 mm. Mocowanie do ściany za pomocą ścisków punktowych lub profilu U. Każda ścianka prysznicowa powinna być ustabilizowana drążkiem. Większe ściany szklane wykonujemy ze szkła gr. 10 mm. W przypadku, gdy szkło może być montowane do sufitu, zamiast drążka stabilizacyjnego, stosujemy mocowanie punktowe.Zastosowanie profilu U w montażu szklanych ścianek prysznicowych pozwala zmniejszyć w kabinach prysznicowych ilość montowanych uszczelek. Zabudowy prysznicowe wykonane ze szkła są łatwe do utzrymania czystości.

Nowoczesna powłoka hydro i olejofobowa ENDUROSHIELD chroni szkło przed zabrudzeniem i ułatwia czyszczenie. Powłoka nakładana jest na szkło w fabryce. Producent daje 10 lat gwarancji.

scianka czarna rama do sufituscianka do sufitu mocowania chromścianka szprosy do sufituścianka szprosy krótka

Pojedyncza tafla szklana pozwala uzyskać optymalną przestrzeń w łazience. Proponujemy na ścianki prysznicowe szkło płaskie:

  • szkło float - tradycyjne szkło z widocznym odcieniem zieleni na krawędzi
  • szkło odbarwione OPTIWHITE, stosowane we wnętrzach, gdzie szczególnie ważne jest, aby szkło było idealnie przezroczyste
  • szkło hartowane Timeless  z powłoką antykorozyjną, ograniczającą powstawanie osadów kamienia i zacieków
  • szkło barwione w masie antisol brąz i grafit
  • szkło matowe trawione tzw. satyna
  • szkło ornamentowe: masterline, mastercare, Visiosun, Estrado, Flutes
  • szkło lodowe - szkło trójwarstwowe klejone żywicą lub folią ze stłuczoną środkową warstwą. Występuje w grubościach 8/8/8. Siatka spękań szkła hartowanego tworzy niepowtarzalny wzór.
  • szkło z powłoką ochronną ENDURO SHIELD - hydrofobową i olejofobową  10 lat gwarancji
  • EnduroShield® to rewolucyjna, niewidoczna powłoka ochronna, która powoduje, że woda, osady z mydła oraz inne zabrudzenia nie przywierają do powierzchni i dają się z niej łatwo usunąć. Woda spływa po powłoce w formie charakterystycznych kropel, ukazując jej właściwości hydrofobowe. Powłoka EnduroShield zdecydowanie ułatwia i skraca czas czyszczenia wielu powierzchni i może być stosowana zarówno na powierzchniach nowych, jak i już użytkowanych.

ścianka prysznicowa
ścianka prysznicowa
ścianka prysznicowa

Oferujemy okucia w kolorze: chrom połysk, satyna, czarny mat, złoty połysk, biały półmat. Mocowania do ścianek tj profile U i okucia punktowe możemy lakierować na dowolny kolor z palety RAL.

Ścianka prysznicowa może być również wykonana ze szkła z nadrukiem. Stosuje się wtedy dwa szkła sklejone folią pvb. Zdjęcie nanoszone jest na jedno ze szkieł i sklejane za pomocą przezroczystej foli z drugą formatką.

 

Cena ścianki prysznicowej

Ile kosztuje ścianka przysznicowa? Koszt ścianki walk-in to kwestia bardzo indywidualna, zależy on od wielkości i rodzaju szkła, sposobu montażu oraz zastosowanych okuć. Z tego powodu nie można jednoznacznie podać nawet szacunkowej ceny. Dla każdego zapytania wykonujemy indywidualną wycenę. Czym więcej informacji dotyczących ściany prysznicowej dostaniemy na etapie wstępnej wyceny tym dokładniejszą ofertę i projekt możemy dla Państwa przygotować. Dlatego wraz z zapytaniem zachęcamy do przesłania zdjęcia poglądowego, przybliżonych wymiarów oraz oczekiwanego efektu – załączając np. zdjęcie podobnej ścianki z naszej galerii zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Zapraszamy również do lektury naszego bloga poświęconemu czyszczeniu ścianek i kabin prysznicowych

Zapraszamy do przesyłania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt

ścianka prysznicowa
ścianka prysznicowa
ścianka prysznicowa