OK
biuro@swiatszkla.com.pl ZADZWOŃ! PROMOCJA!
Wiosenna promocja!
Do 30 kwietnia 2018
Aż do 10% rabatu.

Partnerzy

       Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów, dekoratorów wnętrz, firmy produkcyjne, budowlane i wykonawcze, galerie i sklepy z branży meblowej zajmujące się urządzaniem wnętrz, salony łazienkowe i kuchenne.

Szkło to nasza pasja! Tworzymy i realizujemy zlecenia najbardziej wymagajacych klientów, dbajac o najdrobniejszy szczegół.  Nasze realizacje z pewnością staną się doskonałym uzupełnieniem Państwa projektów.

5576,product-photo  6243,photo  6282,product-photo  6953,product-photo  7561,product-photo  6561,product-photo

 

Świat Szkła  oferuje współpracę począwszy od fazy projektowania, przyjęcia odpowiednich rozwiązań technicznych, doboru okuć i szkła, aż do prac montażowych.

Pomiary i doradztwo gratis.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi. Nasi montażyści mają wieloletnie doświadczenie, które przy tak delikatnym i specyficznym materiale jak szkło ma szczególną wartość. Dokładność i precyzja są naszym największym atutem. Realizujemy indywidualne projekty a także duże zlecenia dla firm. 

 

Dzięki współpracy z jedną z najnowocześniejszych fabryk obróbki szkła - Dubiel Vitrum, możemy zaoferować szeroką gamę najwyższej jakości produktów.

O wszelkich nowościach informujemy, wysyłając newslettery  oraz organizujemy warsztaty tematyczne, a w ramach współpracy oferujemy prowizję.

 

Zapraszamy do współpracy!

Aby otrzymać prezentację firmy, prosimy o kontakt email.

adres mail: biuro@swiatszkla.com.pl

 

Nasi Partnerzy:

Agnieszka Kuza ART & ARCHITECTURE - www.artandarchitecture.pl

DEVANGARI design mgr inż. architekt Agnieszka Cichecka - www.devangari.pl

Cube Interior Design Ilona Skrobot - www.cubeinteriordesign.pl 

BASEARCHITEKCI Diana Lebiedzińska, Anna Dudek  - www.basearchitekci.com

CREO FLORES Dorota Szewczyk  www.creoflores.waw.pl