OK
biuro@swiatszkla.com.pl ZADZWOŃ! PROMOCJA!
Wiosenna promocja!
Do 30 kwietnia 2018
Aż do 10% rabatu.

Drzwi szklane

Drzwi szklane to światło i dodatkowa przestrzeń! Szklana tafla doświetli każde pomieszczenie i nada wnętrzu elegancji i nowoczesności ( Warszawa i okolice ) Pomiar, doradztwo, projekt, montaż.

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Drzwi szklane łączą tradycję z nowoczesnością, dając całkowicie nowe spojrzenie na aranżację wnętrz. Nadają lekkości i elegancji. Doświetlają wnętrza, optycznie je powiększając. Są trwałe, bezpieczne ( w przypadku rozbicia tafla szklana rozsypuje się na malutkie nieostre kawałki jak szyba samochodowa) i nie wymagają odnawiania. Dają nieskończone możliwości tworzenia i aranżacji własnych projektów, dzięki różnorodności sposobów mocowań. Drzwi szklane wykonujemy do dowolnego wymiaru wnęki. Maksymalna wysokość to 3,1 metra. O rodzaju zastosowanych mocowań decyduje waga szkła i szerokość skrzydła. Drzwi szklane montujemy bezpośrednio do mury w przypadku zawiasów bocznych lub do podłogi i do sufitu ( lub glifu) przy zawiasach góra/dół. Drzwi całoszklane nie są szczelne. Dookoła tafli szklanej zastosowany jest luz ok. 4-5 milimetrów ( zgodnie z karta techniczną zawiasów), który zapobiega uderzeniu szkła o ścianę. Jeżeli zależy Państwu na drzwiach szczelnych, proponujemy drzwi szklane w ościeżnicy z MDF-u lub alumniowej. Ościeżnica taka posiada uszczelkę, do której dociskana jest  tafla szklana. Drzwi takie posiadają zamek z klamką. 

Rodzaje drzwi szklanych:

Rodzaje szkła hartowanego stosowanego do drzwi szklanych: przezroczyste szkło float (z delikatnym odcieniem zieleni widocznym szczególnie na krawędzi) grubość 8 lub 10 mm, przezroczyste lub matowe szkło odbarwione OPTIWHITE  grubość 8 lub 10 mm,  matowe szkło trawione tzw. satyna grubość 8 lub 10 mm, szkło przezroczyste float i OPTIWHITE z piaskowanymi wzorami ( bardzo duży wybór wzorów) szkło z grafiką, szkło barwione w masie  gr. 8 lub 10 mm: brąz , grafit, czarny

Rodzaje zawiasów:

Rodzaje uchwytów:

Dzięki zastosowaniu okuć renomowanych firm europejskich i polskich tj. Geze, Minusco, WSS, Morad, CDA, PM, drzwi szklane montowane przez naszą firmę są bezpieczne i trwałe.

Drzwi szklane projektujemy indywidualnie do każdego zamówienia. Termin realizacji drzwi szklanych to maksymalnie 3 tygodnie.

Zapraszamy do przesyłania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt