Drzwi szklane w ościeżnicy Warszawa

 

OK

Drzwi szklane w ościeżnicy

Drzwi szklane w ościeżnicy zapewniają szczelność i doswietlaja pomieszczenia. Bezpieczne, trwałe, nowoczesne ( Warszawa i okolice) Doradztwo, pomiar, montaż.

Zobacz więcej zdjęć    Wyślij zapytanie

Drzwi szklane w ościeżnicy to tradycyjne drzwi przymykowe ze skrzydłem szklanym. Takie drzwi pozwalają na szczelne zamknięcie pomieszczenia ( skrzydło szklane dociskane jest do uszczelki zamontowanej w ościeżnicy). Zastosowane szkło matowe pozwala doświetlić zamykane pomieszczenie.

W drzwiach szklanych w ościeżnicy możemy zastosować szkło trawione matowe tzw. satynę, szkło barwione w masie brąz lub grafit, piaskowane dla uzyskania efektu nieprzezierności lub szkło OPTIWHITE matowe tam, gdzie zielonkawy odcień zwykłego szkła float zakłócać będzie kolorystykę wnętrza. Dla bardziej odważnych proponujemy szkło z nadrukiem uv.

Ościeżnice wykonane są z MDF-u lakierowanego na kolor z palety RAL w macie, fornirowane naturalnym fornirem oraz z aluminium. Ościeżnica aluminiowa jest delikatna i bardzo estetyczna, aluminium ma kolor srebrnej anody. Drzwi szklane w ościeżnicy możemy wykonać do dowolnej wnęki w murze. Termin realizacji drzwi szklanych w ościeżnicy lakierowanej i fornirowanej to 5-6 tygodni, w ościeżnicy aluminiowe 3 tygodnie. 

Proponujemy okucia renomowanych firm: Geze, WSS, MINUSCO, CDA, Morad, Dorma.

Cena drzwi szklanych w ościeżnicy

Ile kosztują drzwi szklane? Koszt ze szkła w ościeżnicy to kwestia bardzo indywidualna, zależy on od wielkości i rodzaju szkła, sposobu montażu oraz zastosowanych okuć. Z tego powodu nie można jednoznacznie podać nawet szacunkowej ceny. Dla każdego zapytania wykonujemy indywidualną wycenę. Czym więcej informacji dotyczących szklanych drzwi ościeżnicowych dostaniemy na etapie wstępnej wyceny tym dokładniejszą ofertę i projekt możemy dla Państwa przygotować. Dlatego wraz z zapytaniem zachęcamy do przesłania zdjęcia poglądowego, przybliżonych wymiarów oraz oczekiwanego efektu – załączając np. zdjęcie podobnych drzwi w ościeżnicy z naszej galerii zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zapraszamy do składania zapytań biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt