Parawany nawannowe Warszawa

 

OK

Parawany nawannowe

Parawan nawannowy to układ ścianek szklanych, drzwi szklanych lub zabudowa przesuwna dzięki której możemy zamknąć całą przestrzeń wanny lub tylko jej część. Zastosowanie w łazienkach nad wanną zabudów szklanych daje nam komfort korzystania z natrysku. Szkło w łazience nie zamyka przestrzeni, pozostawia łazienkę otwartą i jasną. Wykonujemy szklane parawany nawannowe na dowolny wymiar.

Gwarantujemy fachowe doradztwo, pomiar, projekt i montaż.

Zobacz więcej zdjęć   Dostępne okucia   Wyślij zapytanie

109 109 Czysta kabina na dłużej!!!
Szkło z powłokami ułatwiającymi czyszczenie
Chroniąca szkło przed zabrudzeniem
10 lat gwarancji

Rodzaje oferowanych parawanów nawannowych:

 

Do każdego parawanu nawannowego zakupionego w naszej firmie dołączamy preparat do impregnacji szkła, który na wiele miesięcy zabezpiecza szkło przed osadami z mydła i kamienia.

Rodzaje szkła do parawanów nawannowych

Dla klientów, którzy w swoich łazienkach nie mogą zastosować typowych kabin prysznicowych, wykonujemy szklane zabudowy prysznicowe na dowolny wymiar. Przyjeżdżamy na pomiar, doradzamy, wykonujemy projekt.

Proponujemy szkło hartowane grubości 8 lub 10 mm:

Okucia do parawanów nawannowych

Ścianki stałe stawiane są na wannie, mocowane są do ściany za pomocą ścisków punktowych lub w profilu U, na górną krawędź ścianki nakładany jest stabilizator ( drążek) i mocowany do przeciwległej ściany, od dołu szkło uszczelniane jest silikonem. Taki parawan nawannowy zabezpiecza łazienkę przed wydostawaniem się wody podczas kąpieli. Minimalna ilość okuć pozostawia optycznie niezmienioną przestrzeń łazienki.
Przy rozwiązaniu składającym się ze ścianek i drzwi na zawiasach lub przesuwnych proponujemy okucia renomowanych firm: Geze. Minusco, Cda. Pomiędzy drzwi a ściankę stosujemy uszczelki a elementy stałe uszczelniamy za pomocą silikonu sanitarnego lub uszczelek.

Parawany nawannowe najczęściej wykonywane są do wysokości 1500 mm, ale wykonujemy również parawany na dowolny wymiar.

strona parawan1   strona parawan 2   parawan 6

Przydatne informacje

Zapraszamy również do lektury naszego bloga poświęconemu szczelności kabin prysznicowych, wpływie zasosowanych okuć na szczelność oraz czyszczeniu kabin i ścianek przysznicowych

Zapraszamy do składania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt