Zabudowy szklane industrialne - Loft Warszawa

 

OK

Zabudowy szklane industrialne - Loft

Wykonujemy szklane zabudowy w stylu loftowym na terenie Warszawy i okolic.

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Szklane zabudowy loftowe to ponadczasowy element wystrojui wnętrz mieszkalnych i biurowych. Szkło w czarnych ramach podzielone wizualnie czarnymi szprosami nadaje  zabudowie industrialny charakter. Do takiej zabudowy szklanej można wykorzystać szkło bezbarwne, matowe lub barwione w masie.

Drzwi szklane loftowe w stalowej ramie  Drzwi szklane loftowe w stalowej ramie

Gdzie możemy zastosować loftowy design? Na pewno w wnętrzach mieszkalnych:

- w łazience, jako ścianki prysznicowe, kabiny prysznicowe z czarnymi okuciami i naklejanymi szprosami, lustra w czarnych  ramach

- w salonie, jako drzwi w czarnych ościeżnicach, drzwi przesuwne na czarnych systemach, zabudowy szklane z czarnymi okuciami i szprosami

Zabudowa szklana loftowa z drzwiami przesuwnymi

Każdy produkt projektowany jest indywidualnie. Ściany szklane w stylu loft, montowane są w aluminiowych anodowanych na czarno profilach oraz mają naklejone z obu stron szkła czarne szprosy, Drzwi szklane w stylu loft montowane są na czarnych zawiasach lub w przypadku drzwi przesuwnych na czarnych szynach. Dodatkowo możemy drzwi wykleić zgodnie z wizją klienta czarnymi szprosami na odpowiednią ilość pól. W przypadku drzwi w ościeżnicy proponujemy czarne anodowane ościeżnice w 3 typach oraz czarne zawiasy i okucia. Kabiny i ścianki prysznicowe w stylu loft montujemy w czarnych okuciach, mamy w ofercie również czarne uszczelki. Jeżeli chodzi o podział szkła szprosami, proponujemy dwa rozwiązania. Pierwsze to nadrukowanie czarnych pasów wewnątrz szkła klejonego folią. Wtedy uzyskujemy z jednej i z drugiej strony gładką powierzchnie szkła. Pas czarny lakierowany jest wewnątrz laminatu. Druga propozycja to szkło pojedyncze z nadrukowanym czarnym pasem i naklejenie od zewnątrz kabiny czarnego szprosa (pasek lakieru i szpros są tej samej szerokości. Wtedy od strony natrysku mamy gładkie szkło, które można dodatkowo pokryć powłoką hydrofobową ENDURO. W części mokrej kabiny nie proponujemy naklejanych szprosów, gdyż bardzo trudno byłoby utrzymać czystość.

Zabudowa sypialni loft - czarna rama z aluminium

Styl industrialny będzie również pasował do wnętrz biurowych. Połączenie przezroczystego szkła w czarnych ramach z czarnym szprosami, nada wnętrzu styl  surowy, przemysłowy, a zarazem przyjemny i przytulny w odbiorze. 

Zabudowy szklane w czarnych ramach i czarnych okuciach to otwarta przestrzeń pełna światła z nutą industrialnego stylu przemysłowego. 

 Zabudowa loftowa w stalowej ramie z oknem  Zabudowa loftowa w stalowej ramie z oknem

Cena zabudowy industrialnej 

Ile kosztuje zabudowa loftowa? Koszt szklanej zabudowy loftowej to kwestia bardzo indywidualna, zależy on od wielkości i rodzaju szkła, sposobu montażu oraz zastosowanych okuć. Z tego powodu nie można jednoznacznie podać nawet szacunkowej ceny. Dla każdego zapytania wykonujemy indywidualną wycenę. Czym więcej informacji dotyczących szklana zabudowa w stylu inudtrialnym dostaniemy na etapie wstępnej wyceny tym dokładniejszą ofertę i projekt możemy dla Państwa przygotować. Dlatego wraz z zapytaniem zachęcamy do przesłania zdjęcia poglądowego, przybliżonych wymiarów oraz oczekiwanego efektu – załączając np. zdjęcie podobnej zabudowy w stylu loft z naszej galerii zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu.


 Zabudowa loftowa w stalowej ramie z drzwiami  Zabudowa loftowa w stalowej ramie  z drzwiami